Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mostani...

Mi a véleményetek a mostani esztergomi szülészetről úgy unblock?

Figyelt kérdés

A rosszindulatú megjegyzésekre nem vagyok kiváncsi,azokat tudom én is!Köszi


Pl.mit vigyünk magunkkal a kórházba?Személyzet?


2016. aug. 26. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Konstruktív kritikának szánom: ha írásban használod, akkor "en bloc", mert francia eredetű, nem angol. Az angolban az "unblock" az teljesen mást jelent, blokkolás, lezárás feloldását, fizikai akadály elhárítását.
2016. aug. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én tavaly nyáron szültem ott. Mindenki nagyon kedves és segítőkész szerintem, de érdemes fogadott orvossal nekivágni. Az osztály kicsit lepukkant, ráférne egy tatarozás. Wc papír kell, folyékony szappan szokott lenni, babának kell popsitörlő meg pelus, ruhát adnak, de érdemes vinni sajátot, az én babámnak pl. nem bírta a bőre az erős vegyszereket, amikkel mosnak, kiütéses lett, igy saját ruhában volt (de kb. minden baba amúgy).
2016. aug. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2.válaszoló!


Köszönöm szépen :-)

2016. aug. 27. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!