Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emberi erőforrások szakra...

Emberi erőforrások szakra szeretnék jelentkezni most a keresztféléves eljárás során. Mi legyen a sorrend?

Figyelt kérdés

METU,ZSKE,WSUF hirdet meg most ilyen szakot.


Kérlek,hogy a kérdésre válaszoljatok,ne azt hallgassam,hogy miért most,miért ezek stb, most és ezek,csak a sorrendben kell segítség,hogy mit és miért ajánlotok. Köszönöm!


2016. okt. 15. 10:26
 1/3 anonim válasza:

Sikerült már dönteni ? én is ezen gondolkodom : )

szerintem nekem

WSUF

MET

ZSKE

2016. okt. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekem a wsuf azért mert olyan családias,közel van és nem drága.. a met viszont komolyabb.. szóval passz..:(
2016. okt. 26. 18:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanezen gondolkozom, de lehet megvárom a rendes felvételi eljárást mert egyik sem tetszik különösebben.

Vidéki vagyok, Budapestet nem nagyon ismerem. METU-n voltam már, nekem nagyon sznob helynek tűnik. WSUF meg nem a 8. kerületben van? ZSKE-t nem is láttam, hogy indít keresztfélévbe, felvi nem írja.

De ha döntenem kéne, márpedig kell, akkor nekem METU lenne az első. De az sem tetszik annyira. :D

2016. nov. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!