Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Eszterházy Károly Egyetemen...

Az Eszterházy Károly Egyetemen, Egerben 2017-ben a tavaszi szünet mikor lesz? Vagy többi évben mikor szokott?

Figyelt kérdés

2016. okt. 18. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Első találat volt a Google-ben:

Árpilis 18- 21. - Tavaszi szünet a nappali, levelező és távoktatási tagozaton.


És nem, az "Árpilis"-t nem én írtam el.

2016. okt. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt én is megtaláltam, csak az a baj, hogy az őszi szünet se akkor van, mint amikor van írva. Megkérdeztem a tanszékemen valakit, aki tudja az ilyeneket, és azt mondta, hogy ez, amit találtam az első változat volt, és azóta már többször módosították, de nem tudta fejből, hogy akkor mikor lesz a tavaszi szünet. Úgyhogy ezért gondoltam valaki lehet, hogy mégis csak tudja. De köszi, hogy válaszoltál és rákerestél :D
2016. okt. 19. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!