Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok, érdemes otthagy...

Mit gondoltok, érdemes otthagynom az egyetemet ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy most végzem a harmadik szemesztert, tehát ez a második évem. Azért jöttem erre a szakra (kereskedelem és marketing), mivel érettségi előtt nem volt semmi konkrét elképzelésem és hát valahogy erre esett a választás.

Mióta ide járok bizakodtam, hogy talán meg fog tetszeni, de sajnos nem így lett. Valahogy úgy érzem, hogy nem ez az ami nekem való, nem ezt kéne tanulnom, nem vagyok elég motivált hozzá és nem is teszek bele sokat.

Ha lenne egy konkrét dolog, amit úgy érzem hogy nagyon szívesen tanulnék akkor félévkor otthagynám a sulit, de sajnos jelenleg nincs ilyen.

Befejezzem már ezt a hátralévő másfél-két évet? Van értelme ha szinte egyáltalán nem tetszik? Legszívesebben kihagynék egy, esetleg két szemesztert és utaznék-dolgoznék valamerre. Ez is benne van a pakliban.

21/F


2016. okt. 18. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor passziválj! Lehet utazás közben rájössz, hogy mi is való igazán neked. :)

Költségtérítésesen vagy, ugye?


(Ajánlom amúgy az önkénteskedés, ott van pl az EVS)

2016. okt. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, és erősen gondolkodok azon :)

Államilag finanszírozotton vagyok.

2016. okt. 18. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Államis vagy? Akkor jó sok pontod lett, gratula :) Más közgázos szak sem vonz?
2016. okt. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát a közgázos szakok közül amin jobban eltudnám magam képzelni az a HR. De erre sem mondanám azt, hogy ez az amit igazán akarok.
2016. okt. 18. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!