Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a miskolci Központi...

Milyen a miskolci Központi Leánykollégium?

Figyelt kérdés

Jövőre ott lennék kollégista és érdekelne, hogy milyen hely, rendes tanulók vannak ott? Tapasztalatokat várnék...

előre is köszi a válaszokat. :)


2010. ápr. 26. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!

tudsz már róla valamit? engem is érdekelne :)

2010. júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen már tudok róla friss fejleményeket, mikor beiratkozni voltunk beugrottunk a koliba is. Körbevezettek minket. Nekem első pillantásra jó helynek tűnik. Valószínű nem a legjobb koli de hát most ez van ezt kell szeretni :) A szobák amúgy rendezettek nincs semmi rongálás (kivéve hogy az ágyak össze vannak firkálva). A fürdő, wc olyan amilyen de az se gázos szerintem. Az ebédlő jó, nagy hangulatos kis helynek tűnik. Ja és amit még megjegyeznék ... azt mondta a nevelő tanár idén cserélik le az összes ablakot (elég ramaty állapotban volták már)

Mást még nem nagyon tudok róla mondani ... Esetleg te is ott leszel kollégista jövőre ha szabad érdeklődnöm?

2010. aug. 1. 00:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a Karacs Teréz?
2015. máj. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!