Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elgépelés van a szakdolgozatom...

Elgépelés van a szakdolgozatomban, most mi legyen?

Figyelt kérdés
Ma adtam le a szakdolgozatom és itthon vettem észre, hogy van benne egy hatalmas baki... Két képnek ugyan azt a nevet adtam, pedig az egyiknek más a száma (nem a sorszáma, hanem mondjuk a képen lévő dolognak a kódja, tehát két különböző dolog van a képeken és az elgépelés miatt ugyan annak van írva)... Ilyenkor mi fog történni? Visszadobják vagy az érdemjegyen rontanak?
2016. okt. 26. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Vissza biztosan nem fogják dobni emiatt. A szakdolgozat értékelési szempontjainál van kitétel ami erre vonatkozik, valószínűleg ott veszítesz majd egy-két pontot. Ha a tartalommal nincs probléma, nem ezen fog múlni.
2016. okt. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az érdemi megértést nem befolyásolja, akkor semmi nem lesz belőle.

Még a lektorált, kiadók által átnézett könyvekben is van hiba sokszor, hát még valamiben, amit egyedül készít valaki.

2016. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, végig sem olvassák, csak átfutják, a képaláírásokra végképp nem figyel senki.
2016. okt. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan:) Ezért nem fogják visszadobni. Szerintem nincs is olyan szakdoga, amibe nincs hiba. Én a számozást csesztem el, de nem történt semmi:)
2016. okt. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!