Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Városmajori Gimnázium?

Milyen a Városmajori Gimnázium?

Figyelt kérdés
Oktatás,közösség,tanárok,tagozatok,gólyatábor,programok,stb

2016. okt. 28. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon jó iskola. Az oktatás szerintem nagyon jó, meg hát végül is nem véletlenül a 6.legjobb suli. A tanárok nagyon jófejek és megértőek. A közösség az osztályfüggő, de általában nagyon jó szokott lenni. A gólyatábor az három napos, szántódon van, és nagyon megéri. Rengeteg program van, én is idén mentem, és nincs időd unatkozni. Ott jól össze tudsz ismerkedni . A gólyahét pedig szintén egy örök élmény. Igaz, rohanás van , mert gólyaheten mindenhova sietni kell, de nagyon mókás az egész hét . A gólyahet végen van a Gólyabál, ami az egyik legjobb dolog a világon. Nagyon sok program szokott lenni, és sok a verseny lehetőség. Ha van kérdésed, nyugodtan írhatsz. :)
2016. okt. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bogi11 ***** válasza:
37%
Első válaszolótól kérdezném, hogy a Nyek-es osztályban alig vannak fiúk? Remélem nem veszed zokon, de azt is mondják hogy válogatottn sznob abban az osztályban a társaság. Megköszönném a véleményedet.
2016. nov. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én meg megköszönném,kedves Bogi 11,ha nem itt kérdezősködnél.

Előre is köszi!

2016. nov. 2. 08:32
 4/11 Bogi11 ***** válasza:
37%
Rendben. Bár nem értem hogy mi gond a kérdéssel. Azt gondoltam hogy az iskoláról szeretnél te is minél többet megtudni. Sok hasznos választ kívánok!
2016. nov. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Egyet értek az első válaszolóval, csak ajánlani tudom az iskolát, kiegészíteném annyival a válaszát, hogy akkor gyere ide, ha bírod a tanulást, mert itt azért kell nem keveset, de teljesen megéri, egyszerűen zseniális a légkör :)

Ui.: az E-s osztályokban általában tényleg kevés a fiú, viszont azt nem mondanám, hogy mindenki sznob, persze mint mindenhol itt is vannak, de nem többen mint bárhol máshol, illetve ebből nem szoktak konfliktusok adódni, nem szólnak le senkit vagy ilyesmi

2016. nov. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

En nyek-es osztalyba jarok es egyaltalan nem jellemzo a snobsag az osztalyunkra meg ugy altalaban az egesz iskolara sem szerintem.

Itt mindenki megtalalja a sajat tarsasagat. Az egesz iskolaban szerintem a kozosseg a legjobb:)

2016. dec. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Bogi11 ***** válasza:
10%
Utolsó válaszoló... ma mondta egy ismerősöm, hogy azzal kell számolna Majornál, hogy ott a füvezés teljesen elfogadott és általános. Megosztanád a tapasztalataidat? Remélem, hogy nem így van!!
2016. dec. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bogi 11 ez egyáltalán nem így van, kicsit sem elfogadott, és egyáltalán nem gyakori. A mi osztályunkból is egy embert tudok, de ő el is megy az iskolábòl
2016. dec. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Bogi11 ***** válasza:
18%
Nagyon köszönöm, ez megnyugtató. :) Azt is hallottam, hogy sok tanár elment a nyáron a suliból, és az újak nem annyira jók. Mi erről a véleményed?
2016. dec. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én az összes tanárommal meg vagyon elégedve. Nem nagyon észleltem, hogy sok tanár ment volna el, de lehet hogy csak nem tanítottak.


A füvezéssel kapcsolatban meg annyi, hogy nem általános dolog az iskolába, barati körömből senki nem füvezik. Nem azt mondom, hogy egy gyerek sincs az iskolába, de szerintem ez az összes gimnáziumban előfordul

2016. dec. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!