Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Békéscsabán a Szegya, Kemény...

Békéscsabán a Szegya, Kemény Gábor, Közgé, Gészi, Keri, Vízmű, Trefort Szakgimnáziumok közül melyik a leggyengébb és legerősebb suli?

Figyelt kérdés
A felsorolt iskolákról mi a véleményetek?

#Békéscsaba-középiskola-közgé-keménygábor-szegya-keri-vízmű
2016. okt. 28. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
A Gészi elég gyenge
2016. okt. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
58%
A közgé a legerősebb, országszinten 3. legjobb szakgimnázium.
2016. nov. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
A trefort és a szegya vállalhatatlan, ezt mindenki tudja, a kemény hát..kinek mi, a vízmű jó, a közgé kiválló, a keri gészi a célra megfelelő
2016. nov. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
szerintem a trefort is jó iskola, nézd csak a CNC hegesztőket tök sok pénzt keresnek :) de az igaz hogy a közgé országos 3. és van elvárás rendesen
2016. nov. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vennének fel minden idiótát a Keménybe, akkor egy nagyon jó suli lehetne. Mert annak semmi értelme, hogy felveszik 2-3as átlaggal, aztán félévkor meg a 14 tantárgyból 10-ből bukásra áll, mert nem bírja a sulit. Az én osztályomban is tavaly 6 olyan ember volt akiket jogorvoslattal vettek csak fel... év végén ki is buktak, hála istennek.
2016. nov. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég érdekes a Közgét, Kerit összehasonlítani a műszaki sulikkal... Mi az ami érdekel egyáltalán? :D

Én a Vízműbe jártam, igaz jó pár évvel ezelőtt végeztem,de én imádtam ott tanulni. Még technikusira is maradtam, holott az kb sehol semmit se ér, de +1 év a középsuliban, jó társaságban megérte. Mint mindenhol voltak jobb és rosszabb tanárok is (pl matek terén gyenge eléggé úgy tudom még mindig), de a rengeteg rajzórán, építési gyakorlaton stb. csupa olyan dolgot tanultam, aminek azóta is rengeteg hasznát vettem mind az egyetemen, mind a mindennapokban. Ha érdekel amit tanulsz, akkor nem lesz egyik suli se erős vagy gyenge, csak tudd helyesen felmérni a képességeidet.

(Egyébként ez a szakgimnázium kifejezés/átnevezés is egy olyan kis mókás apróság, amivel úgy akar tenni az Oktatási Hivatal mintha dolgoznának a középfokú oktatás jobbá tételén, csak még mindig nem megy nekik :D )

2016. dec. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
67%
Kicsit elkéstem, de nem baj. A Trefortba és a Kósba nem mennék. Közgé az elvileg jó suli. A Keriben átlagosak a dolgok, annyira nem rossz, ahogy a Szegya is. Andrássy az ugye csak gimi, szakmát nem kapsz. Talán nem annyira rossz. Én Gészis vagyok, erről van véleményem jobban. Matekban kicsit gyengébb, ha nem vagy rohadt jó belőle, angolból annyira nem rossz, ha figyelsz és tanulsz bőven jó leszel. Nem egy nagyon durva suli, de azért bőven meg lehet bukni ha szart se csinálsz. Illetve ha megbuksz akkor kiesel a suliból nagy esellyel a túljelentkezések miatt.
2017. márc. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
60%
Ja közgé 3. az országba meg minden, de hessz az egész.
2017. ápr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
55%

A Közgé elég nehéz, "hessz" azért nem a legsűrűbb

Egy Közgés végzős..

2017. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Micsoda véletlen, szintúgy közgés végzős 8/9 voltam.
2017. ápr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!