Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ssiasztok, tudnátok vélemények...

Ssiasztok, tudnátok véleményeket mondani a Szent István Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

2016. okt. 31. 12:03
 1/4 Bogi11 ***** válasza:
0%
Engem is érdekelnének a tapasztalataitok..
2016. nov. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Betti0115 válasza:
Én idén kezdtem,és bár láttam,hogy sokan rossznak tartják a közösséget,de szerintem nagyon nagyon jófejek. A nagyobbakkal is jól kijövünk,ebben nagy szerepet játszik a remekül megszervezett gólyatábor...szerintem remek suli legalábbis az első 3 hónapban. Tovább nem tudom.
2016. nov. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bogi11 ***** válasza:
Köszönöm. :) Megkérdezhetem, hogy melyik osztályba jársz?
2016. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én nemrég érettségiztem az Istvánban. Az elején nagyon szerettem oda járni, de a vége felé megtudtam, hogy miért tartják versenyistállónak. Összességében csak ajánlani tudom, jó a közösség, fantasztikus tanárok vannak és most, az egyetemen látom, hogy sokat számít később, ha Istvános voltál. Rengeteg plusz tudást kaphatsz ott, nekem volt olyan tárgyam, amire alig kellett tanulnom, mert gimiben már tanultam (kb az összes szaktársam meg szenvedett vele, mert ők még nem hallottak azokról a dolgokról, amik az Istvánban a tananyag részei). Szóval, ha szeretnél egy erős gimiben tanulni, akkor csak ajánlani tudom. :)
2016. dec. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!