Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meg van-e szabva hogy mennyi...

Meg van-e szabva hogy mennyi napot lehet eltölteni az egyetemeken szervezett nyílt napokon?

Figyelt kérdés
Azt mondta az osztályfőnököm hogy legfeljebb 2 napot használhatok fel. Én úgy tudtam hogy az egyetem ad igazolást a nyílt napokon és annak a száma nincs korlátozva.

2016. nov. 4. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
az iskola megszabhatja hogy maximum hány nap igazolását fogadja el ilyen indokkal. saját hatáskör. Mondhatja azt az ofőd egy 3.ra, hogy nem fogadja el.. de pl szülői igazolással (kikérővel) lehet menni 3.ra is.
2016. nov. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez iskolai szinten lehet szabályozva. Nálunk régen például csak egy ilyen igazolást fogadott el a suli, a többit a szülői 3 igazolásból kellett felhasználni (vagy orvossal lebeszélni).
2016. nov. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, valószínű hogy orvosi igazolás lesz a többi.
2016. nov. 4. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!