Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyha elvégzem a "határvadász...

Hogyha elvégzem a "határvadász" képzést kötelező azonnal munkába állni?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne ez mert 1 évet kihagytam egyetemen elsődlegesen családi ok miatt de ezen már túl vagyunk és pont ideális lenne ezt elvégeznem fél év alatt és akkor utána mehetnék egyetemre ahogy terveztem ! Mindemellett dolgozom de teljesen kötetlen munka időbe vagyok szóval ezt könnyen össze tudnám ezzel egyeztetni ! És ez érdekelne hogyha elvégzem akkor kötelező azonnal munkába is állni ?

2016. nov. 5. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ez alapján igen. A rendőri dolgok amúgy igen komolyan vettek, erősen szabályozottak, szóval legyél körültekintő, mert sok szerződést aláíratnak veled azzal kapcsolatban, mi leszel, milyen munkaidőben, hol, stb. Miért végeznéd el, csak időtöltésnek? Mert olyanokra nem a legjobbak az ilyen dolgok, lévén kötelességed is lesz. Vagy egyetem mellett rendőrködnél? Mert ha kiraknak a határra, nehezen jársz egyetemre (hacsak nem határközeli)

2016. nov. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak azért végezném el hogy legyen plusz egy papírom ami azért bármikor jól jöhet .
2016. nov. 5. 19:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Ennek szerintem most van igazából szezonja, mert később a migráns őrület alább fog hagyni, már most alábbhagyott.

Én azért tartom, hogy óvatosan ezekkel, mert nagyon beszippanthat a rendszer. Magam rendészeti területen szeretnék majd elhelyezkedni, a családtagjaim már benne vannak, tőlük tájékozódtam ezügyben, egy egyszerű tiszthelyettesi rang is baromi nagy felelősség lehet, és szerintem mivel itt járőrtárs lesz aki elvégzi a képzést, kap rendfokozatot (ami azt jelenti, hogy bármikor behívhatnak, nem lehetsz 3 órás távnál messzebb a céltól, kiváló fizika és pszichológiai alkalmassági, drog és alkoholról jobb lemondani... vannak előnyei, mint a juttatások, de megdolgoztatják érte az embert rendesen)

2016. nov. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!