Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a miskolci...

Mi a véleményetek a miskolci Szentpáli István Szakközépiskoláról?

Figyelt kérdés

#iskola #szakközépiskola #Miskolc #szentpáli istván
2016. nov. 5. 19:21
 1/4 anonim válasza:
Milyen az átlagod?
2016. nov. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia én oda járok most vagyok elsős cukrász. A tanárok jó fejek az osztály társak nem rosszak, gyakorlat se olyan rossz csak nagyon szigorú a tanár.úgy képzeld el hogy hol bentvan a műhelyben hol nem, éa nem is nagyon segít. Ha szakácsnak akarsz menni akkor az anyagot be kell magolnod különben nem engednek be (én úgy hallotam a diákoktól)Ha pincérnek akkor ugye felszolgálni kell tanulni,egyensúj,mosogatás stb,ha eladónak akkor kenned vágnod kell a matekot.A tanárok néha nemjönnek be az órára főleg a matek tanár(iigazgató helyettes) néha a nyelvtan tanár,meg az angol tanár.Van pár idegbajos tanár is de ő minket nem tanít.De wc re nem is lehet járni mert tele cigizik így általába lentre érdemes menni.Így kb ennyit tudok mondani ja és ha beírod elso helyre akkor 100% hogy felvesznek. Amugy alapvetően jó suli,én szeretem...
2016. dec. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyi átlaggal vesznek fel mondjuk pincérnek?
2017. febr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha azt írod első helynek felvételinél akkor simán felvesznek. De nem garantálom hogy egy álom osztályod lesz. Főleg hogy pincérnek szeretnel menni.
2017. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!