Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tavaly olyan órvosi igazolást...

Tavaly olyan órvosi igazolást Vittem a suliba hogy nem voltam beteg,1 hétre szólt! Lógtam a barátomnál, ezért ki rughatnak?

Figyelt kérdés

Tavaly 2015,09,14 dikétől 19 dikéig volt olyan orvosi igazolásom amit kamu betegséggel szereztem!

a barátommal töltöttem azt a teljes hetet, muszáj voltam ezt tenni mert a szüleim mai napig borzasztóan tiltanak a barátomtól! be zártak ki se engedtek és ez mai napig igy van, a szüleim meg tudták ezt az egészet, de az iskolában csak az oszályfönököm.és a kollégiumban a nevelőm tudtja ezt,

Elmultam 18 éves és a szüleim azzal fenyegetnek ha el merek költözni be mennek az igazgatóhoz és visszamenöleg ki tudnak ezért a szüleim rugatni az iskolából ?? ez tavaly történt azóta el telt 1 év és ujj tanév van !ez igaz ? kérlek segitsetek nagyon fontos és pontos és helyes válaszokat akarok !!


2016. nov. 6. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Namármost... ez egy új tanév, semmi köze a tavalyi dolgoknak a mostanihoz. Nyugiban lehetsz emiatt. Továbbá nagykorú vagy , és ezt már az iskolában is másképp kezelik. Ettől ne félj.
2016. nov. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez biztos akkor csak a szüleim meg akarnak rémiteni hogy nehogy elköltözzek ?
2016. nov. 6. 22:44
 3/5 A kérdező kommentje:
de én ettöl nagyon félek mert az iskolát el szeretném végezni.. de a barátommal össze akarok költözni
2016. nov. 6. 23:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj !Emiatt nem rúgnak ki. Pontosan tudnom mivel benne voltam nem régen. Nagykorú gyerekem járt iskolába , az ellenőrzőt sem kellett volna neki meg mutatni a szülőnek. De mi jó viszonyban voltunk tehát alá írtam és tudtam a jegyeit . Mivel nagykorú vagy nincs bele szolasuk. Ha annyira félsz holnap bemásolom neked az ide vonatkozó jogszabályt. Nyugi! :)
2016. nov. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt meg koszonnem ha be másolnad , koszomom a segítséget nagyon kedvesek vagytok
2016. nov. 7. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!