Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ebben a félévben 198 órát...

Ebben a félévben 198 órát hiányoztam most is beteg vagyok tüdőgyulladásom van szerintetek osztályozó vizsgát kell tennem? Egy nap 9 órám van

Figyelt kérdés

Középiskolába járok(szakközépiskolába)

4es 5 ös tanuló vagyok a mágántanulói kérelmemet mivel szakmát is tanulok elutasították

Jövőre le szeretnék menni estire és nem szeretnék évet ismételni.


2016. febr. 16. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Te ismered a tanáraidat, és Te tudod jobban, ha meglesz valamelyik tárgyból a 30%-os hiányzás.
2016. febr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt miért itt kérdezed meg, és nem az iskoládban 8 akár telefonon)?

Ez a félév január 25.-én kezdődött, eddig 17 tanítási napból állt.

Vagyis a kérdésed sántít!

Ha minden nap 9 órád lenne ( amit azért erős fenntartással fogadok), akkor is csak max. 153 órát hiányozhattál volna.

2016. febr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az előző félévre gondoltam bocs

Csak éppen 40 fokos lázam van.

2016. febr. 16. 19:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi gond, így már értem.

Én mondjuk 40 fokos lázzal biztos nem ide írogatnék.

Akkor már csak a kérdésem első fele marad: miért nem az iskoládat kérdezed meg?

2016. febr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hogy?

Nem veszi fel senki se a telefont csak valami zenét raknak be emailjük meg nincs.

2016. febr. 17. 14:51
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nem veszi fel senki se a telefont csak valami zenét raknak be emailjük meg nincs."

Ez olyan mint egy sci-fi. :-)


Melyik az az iskola, amelyiknek nincs elérhetősége?

De mindegy is. Vagy kérd meg az egyik osztálytársadat ( csak van olyan, akit el tudsz érni!), hogy kérdezze meg neked, vagy majd megkérdezed, amikor meggyógyultál és először bemész.

2016. febr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!