Most miért igy van?

Figyelt kérdés
Kicsit igazságtalannak érzem, én amikor kezdtem még a szakiksolát vendéglátóit,, aszem 2010-ben avgy nem tudom már mikor, és ugy volt nekünk hogy 9 és 10 osztályban, közismereti tárgyak vannak,, illetve szakmai gyakorlatatok és 10 osztály végén levizsgáztunk és 11 osztálytól már ugy volt hoyg 1 hét külső gyakorlat (étteremben stb) és 1 hét suli. szakmai elmélet stb. és még az is plussz 3 éves lett volna, tehát 11, 12 és 13,, Én 11 után eljöttem abból az iksolából,, és elmentem egy Gimnáziumba ahol 2 év alatt leérettségiztem. Aztán most tanulok szakmát. De mindehol azt nézem, hogy akik Szakiksolába jelentkeznek mostani nevén 8szakközépiskola) hogy 8 után, a 9.-10.-11. évfolyamokon szakmai elmélet és gyakorlat mellett közismereti képzés is folyik.És 10 évfolyamtól két éven át ugy lesz hogy egyik héten gyakrlat kinti hely,, (ééterem), másik héten suli.. tehát 3 év alatt megvan a szakma igy. De akkor nekem miért lett volna 5 éves?? Nem értem ezt. anno.
2016. nov. 9. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Változott a képzési és követelményi rendszer. ezért. pont.
2016. nov. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!