Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha átszeretnék menni egy...

Poolsider kérdése:

Ha átszeretnék menni egy másik gimnáziumba megtehetem év közben? Mi az akadálya?

Figyelt kérdés
4-es átlagú diák voltam általánosban. Most elkerültem gimnáziumba, és romlottak a jegyeim. A tanárok nem kedvelnek, nem érzem magam jól a városban, az osztályközösségem se tetszik. Kerestem magamban a hibát, meg is találtam azon már javítok, de a többi problémám miatt nem sikerül jobb eredményeket elérnem, ezért döntöttem az iskola váltás mellett. Mi a feltétele annak, hogy más hová felvegyenek?

2016. nov. 9. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Felvételizz újra, más.lehetőséged.nincs, átvenni csak gyengébb iskolákba.fognak, az erősebbek mind különbözeti vizsgát íratnak. Nem írtad mi a problémád az osztállyal. Ha bunkók beszólogatósak, akkor tényleg.menj el, de ha szimplán még nem tart össze az osztály, azért.felesleges, majd minden változik, végülis még csak november van. Ha nem sikerül jóban lenni az osztálytársakkal, barátkozz az évfolyamtársaiddal.
2016. nov. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bunkók, irritálok, unalmasak, pedig igyekeztem barátkozni. Az egész suliból pár emberrel sikerült, de a rossz übereli a jót. :(
2016. nov. 9. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz átlaggal nem vesznek át
2017. febr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!