Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tóparti gimnázium tanulóinak...

A tóparti gimnázium tanulóinak kérném a figyelmét~ Meg tudnátok válaszolni a kérdéseimet?

Figyelt kérdés
Szóval továbbtanulásos jellegű dolog folyik, és az első helyen nekem a székesfehérvári Tóparti állna. A helyzet, hogy megjelölöm az angolos és a grafikus osztályt is. Az angolnál az a kérdésem, hogy ha matekmatika jegyem négyes lesz, de amúgy a többi figyelt tantárgyból ötös leszek, plusz az írásbeli is jó lesz, akkor attól a négyestől még felvehetnek ANGOLOS osztályba? Illetve...a grafikus osztályban hogyan nézik a rajzolási kézségeidet? Be kell vinned egy köteg rajzodat és az alapján, vagy pedig helyben kérik, hogy alkoss valamit? Minden választ előre köszönök~

2016. nov. 10. 21:12
 1/5 A kérdező kommentje:
/Öhm, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy 7. év végén mindenből ötös voltam. ._./
2016. nov. 10. 21:23
 2/5 A kérdező kommentje:
/És, ühmmm, milyen típusú rajzokat várnak el? Roppant élethű dolgokat vagy egyéni stílusban készítetteket?/
2016. nov. 10. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát a grafikus szakról nem tudok sokat mondani,majd el fogják mondani milyen rajzokat várnak.De angolra is felvehetnek egy négyessel.
2016. dec. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Evancz válasza:
A rajzos részét nem tudom, de angolra simán felvesznek 4-el.
2016. dec. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A művészeti szakokra helyben készült munkák alapján (2 csendélet, az egyik színes technikával, illetve egy kroki, emlékeim szerint) nézik az alkalmasságot. De nincsen akkora vasszigor az elbírálásban.
2021. máj. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!