Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mely iskolákat ajánljátok...

Mely iskolákat ajánljátok ahol spanyolt lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Szeretnék iskolát váltani, de tavaly előkészítős voltam (spanyol tagozat) és szeretném folytatni szóval ha valaki tud jó helyeket ahol spanyolt lehet tanulni kérem írja meg egy kis véleménnyel a suliról:)

2016. nov. 11. 18:31
 1/6 anonim válasza:

Hova valósi vagy?

Veszprémben Vetési, Lovassy van.

Vetésiben nyelvi előkészítőben 20 óra van 3 tanárral, Lovassyban 8, 9.-től meg már csak 3, de a Vetési spanyol kéttanos is.

Én Lovassys vagyok (csak franciás) és szeretem, meg gyorsan is haladunk a 2. nyelvvel, Vetésiben volt oszt.társak vannak és szeretik.

2016. nov. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Melyik városban keresed?
2016. nov. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Debrecenben Fazekas,TAG. Elobbinek van kifejezetten spanyol tagozata is.
2016. nov. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Budapesten keresek sulikat de nagyon aranyosak vagytok hogy irtatok koszonom szepen!
2016. nov. 12. 17:58
 5/6 anonim ***** válasza:
JAG -
2017. jan. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Városmajori
2017. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!