Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Testnevelésből bukás?

Testnevelésből bukás?

Figyelt kérdés
Megbuktathat valakit egy tanár aki nem tud jól futni és a csapatsportokban sem a legjobb? Az én esetem: futásra még csak egyest kapta, egyszer adott kettest jófejségből. A legtöbb órán focizunk, én meg nem rajongok érte, az elején csak álltam aztán ha jött a labda elrúgtam, viszont mostanra már egy kicsit aktívabb vagyok benne. Szóval a lényeg hogy próbálkozok, amennyire csak lehet, de csak ennyire megy :/

2016. nov. 12. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Sajnos megbuktathat és még inkább sajnos, hogy nem pótvizsgázhatsz belőle, bukás=évismétlás,
2016. nov. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megbuktathat, 3 napos a potvizsga. Van talajtorna, futas, tavolugras stb
2016. nov. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én vagyok a két lábon járó szerencsétlenség,gimiben az első tesiórákon már a bemelegítésnél haldokoltam.Próbálkoztam,fejlődtem,az elején valahogy egy 3-ast beküzdöttem a bizonyítványomba.2 éve alatt 5ös szintre fejlődtem,és hidd el,nem tehetséget kaptam karácsonyra,szimplán csak akartam :D

Nálunk a legrosszabb jegy kezdetben a 3-as volt,megbuktatni csak olyanokat szoktak,akik nem hajlandóak átöltözni,de ilyen hál'istennek nincs.

Egy normális tanárnál nem lesz probléma,hidd el.

2016. nov. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem fog megbuktatni ;). Átmenőt megkapod. Amúgy nekem is volt olyan osztálytársam aki 0 volt tesiből, addig próbálkozott, gyakorolt hogy a végére 5-ösre kijött (az is lehet hogy az előző válaszoló volt az az osztálytársam xD).


Beszély a tanárral, szerintem ha megkérded hogy mit csinálj hogy ne bukj meg, megfog nyugtatni hogy nem tervezi hogy megbuktasson. De ha tényleg már 100%-ra látod hogy 1-esre akar lezárni, válts iskolát. 100-ból egy olyan hülye tesi tanár van aki ezt megtenné, ne szenvedj te pont azzal.

2016. nov. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!