Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire normális? /egyetem/

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

szóval, most kezdtem az egyetemet egy olyan szakon ahova tényleg menni szerettem volna. mégsem vagyok oda érte :/ igazából 3 hét után már kissé elegem van a bejárásból (30 km a suli) és egyik tantárgy sem fogott meg, 6 féléven keresztül lesz olyan ami baromira nemérdekel, hiába kell majd specializálódni.. első jegyem egy kettes lett :D tudom, hogy még ez semmi, de a tanár minden órán irat mint általánosban. (második órán írtuk) ma szintén írtunk egy másikból ami szintén nem úgy sikerült ahogy szerettem volna :D de igazából a tanár is mondta, hogy még hozzá kell szoknunk az elvárásokhoz. de ezek a dolgok igazán elveszik a kedvem, (vizsgákról nem is beszélve) és eléggé félek hogy lesznek tárgyak amik nem sikerülnek. tudom hogy ez nem gimi, meg általános, előfordul hogy bukik az ember, de én eléggé tartok ettől. na meg attól is hogy áttesznek államiról :S normális hogy ennyire tartok egy bukástól, egy rosszul sikerült jegytől? ti hogy vagytok ezzel egyetemen? még egy kapcsolódó kérdés, hogy hogy tudnak az egyetemisták emellett hétköznap bulizni? nem nagyon fér a fejembe :D



2016. szept. 27. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Úgy hogy vannak értelmes emberek is, akiknek kevesebb tanulás is elég
2016. szept. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Most akk csak az a baj h nehez vagy nem is akarsz kesobb ezzel foglalkozni? Mert ha utobbi akk meg kereshetsz masik szakot...
2016. szept. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi ez ilyen,ne hallgass azokra akik szerint a tanulást lehet szeretni is

Mindegyik szakon kb 95% az ami rohadtul nem érdekel senkit, de azért félévente van 1-2 előadás ami érdekes volt és megérte bemenni


Valahogy végig kell szenvedni

2016. szept. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!