Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Xántusról mit tudtok? Jó...

A Xántusról mit tudtok? Jó suli? Ismertek hasonló sulikat? Budapest/Budakeszi környékén?

Figyelt kérdés

A Xántusról mit tudtok? Jó suli? Ismertek hasonló sulikat?


Ismertek még olyan sulikat, ahol ki lehet hagyni a nyelvi előkészítőd, ha a B2-eshez közeli nyelvi tudásod van? (meg van a nyelvvizsgám angolból, franciát szeretnák tanulni) Ha lehet akkor Budapest/Budakeszi környékén?



2016. nov. 13. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Xántus nagyon jó, ha valahol megtanítanak folyékonyan a célnyelveden az a Xántus. :)
2016. nov. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szia, szerintem ha tudsz masba menni akkor menjel , ide semmikeppen se jelentkezz, max ha nagyon tudsz segget nyalni. A celnyelvet tenyleg nagyon erosen megtanitjak viszont a masodik nyelvet soha nem fogod megtanulni az iskolaban.. a masodik nyelvtanarok mind szarok.. kb 1-2 kivetelevel ...akkora a kivetelezes egyes diakokkal h csak nezed es nemerted h miert jarsz meg ide.. ezenkivul folosleges dolgokra van elkotve az alapitvanyi penz, es amire kene azt meg nem csinaljak meg. A kozosseg is szar .. mindegyik egytol egyik egy felszines kocsog... az egesz iskola az. Jonak van eladva , idejossz es csalodas..
2016. nov. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Privátban mesélek a sulirol :)
2016. nov. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még esetleg valaki aki oda jár? :)
2016. nov. 18. 20:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem oda jarok de en mindenkeppen azt jelolom elsonek. Szerintem nagyon jo suli minden kedden van ott elokeszito angol oram😌

Egyebkent te melyik tagozatra jonnel?:)

2016. nov. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ös mivel félig angol vagyok, és megvan a középfokú ezért a 4 osztályos angolra gondoltam :) Viszont szerintem inkább egy olyan suliba megyek ahol más az első idegen nyelv, mert a legtöbb helyen az első idegen nyelvből 13 óra van/hét és a második idegen nyelvből meg csak 4-5/hét és ez nekem kicsit felesleges lenne :/
2016. nov. 20. 20:31
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Én ebben a tanévben kezdtem el ide járni a 4 évfolyamosra,és nagyon szeretem!Azt ajánlom,hogy azért gondolkodj ezen a sulin,mert eszméletlenül jó tanárok vannak és az iskola is nagyon szép.A gólyatábor pedig életem legjobb 3 napja volt :)

2016. dec. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Én angol 4 évfolyamosra járok, és imádom. Az iskola nagyon jól felszerelt, a tanárokat bírom, és nem vagyok talpnyaló, se ötös tanuló ~ Tavaly rengeteg negatívumot olvastam a Xántusról gyakorin, és féltem, hogy mi lesz ha ide járok, de imádooom! :) Sok sikert hozzá!
2016. dec. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!