Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Székesfehérvári középiskolások...

Székesfehérvári középiskolások szerintetek melyik a legjobb suli?

Figyelt kérdés
A héten megyünk el a nyilt napokra --de nem tudom mennyire fogunk olyan képet kapni a sulikról mint amilyenek azok valójában. Nem tudom mi érdekel - jó tanuló vagyok. 1-2 4-es. De nem vagyok stréber -szerintem.. (tanulok napi max 2 órát) de járok barátokhoz, táncolni..stb. Nem szeretnék egy olyan suliba bekerülni ahol semmi másra nem hagynak majd időt..szertintetek? A héten megyünk a Tópartiba, Ciszterbe, és a asváriba..Kérlek ti akik mebt vagytok írjatok hogy melyik milyen ? Melyikről mi hír járja..Köszönöm előre is..14/L

2016. nov. 14. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Lánczos Kornél gimi! Nincs annál jobb
2016. dec. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
I. István
2016. dec. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Lánczos-ba nem ajánlom 6 ismerősöm ment át. Vagy mind r/banc lett, vagy mind kokainozik. Szünetekben elhagyhatod az iskolát. Veszélyes. Most biztos úgy gondolod jó buli de ha majd felnősz nem hiszem, hogy rehabon hálás lennél a sulidnak. Comenius Iskolát tudom ajánlani, két tanítási nyelvű iskola. angol-magyar. Én is ott tanulok és hidd el nem vagyok stréber mégis mar 8 osztályban rakjuk le a közepfokút angolból.
2016. dec. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
I. István :D
2017. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!