Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Annó hány ponttal vettek fel...

Annó hány ponttal vettek fel titeket a veszprémi Lovassy László Gimnáziumba? (Általános, infó, német szak érdekel. ) Vetési Albert Gimnáziumba? (Német, francia, spanyol szak)

Figyelt kérdés

Eddig kitűnő voltam és remélem a félévim is kitűnő lesz.

Gyakorlásnál:

Matek: kb. 40 pont

Magyar: kb. 45 pont

Német (Lovassy írásbeli) kb. 40 pont

Szóbeli tételeket már nyár eleje óta tanulom, több mint egy éve járok különtanárhoz.

A matek a legnagyobb ellenségem sokszor nehézkesen értem meg, de matekból is van különórám valamint az iskolai előkészítőkre is eljárok. (Magyarból is.)

Van esélyem bekerülni? Az a baj, hogy elégge stresszelős vagyok és nagyon félek, hogy élesben elrontom. Hogyan tudnék ott majd jobban teljesíteni? Mit tudnék tenni az őrült izgulás ellen?

Aki most ezekbe az iskolába jár, érdekelne a véleménye, hogy mennyire szereti, milyen a légkör, a tanárok.

Előre is köszönöm a választ.😊



2016. nov. 14. 21:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Esetleg még a győri Révai Gimi is érdekelne.🙂
2016. nov. 14. 22:26
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vetési francia:


Magyar: 38 pont

Matek: 42 pont

Magyar szóbeli: 19 pont (20-ból, ilyen ma már nincs)


Írj nyugodtan, ha segíthetek! Sok sikert! :)

2016. nov. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Szia! :)

Én Lovassy infóra járok. Anno még a matekom 35 a magyarom 46 lett, bár egyáltalán nem tartom mérvadónak most már :D

de amiket leírtál az alapján simán bejutsz a Lovassyba.

Én is stresszelős voltam de így visszatekintve nem értem miért voltam :D nem kell izgulni meg lesz. Sok sikert Januárban. Ha van kérdésed a suliról akár a németről akár infóról csak írj :)

2016. dec. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én Lovassy angolra felvételiztem. Matek 37, magyar 43, angol szóbeli 40 pontos(40-ből)
2016. dec. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
83%

Lovassy infó:


magyar:39

matek:45


A hozott pontjaim biztos minimum 10 ponttal kevesebb volt mint a maximum.

Így voltam 42. az ideiglenesen.

Az is biztos hogy a 71. is még bekerűlt erre a tagozatra.

2017. jan. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!