Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BKF diploma: ér valamit?...

BKF diploma: ér valamit? Újabban Metropolitan néven fut. Ismertek olyan élő személyt, aki a szakmában el tudott helyezkedni vele? Miért nem tiltják be a drága kamuszakokat?

Figyelt kérdés
Ez minden más komm média újságíró szakra is áll.

2016. nov. 16. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nem ismerek.

Miért tiltanák be, ha van, aki ennek ellenére mégis önként hajlandó jelentkezni (és fizetni)?

Ennyi erővel egy rakat termék / szolgáltatás értékesítését is betilthatnák. Nem kötelező megvenni a "terméket", ennyi. Ha nem érné meg nekik, maguk zárnák be.

2016. nov. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert embereket tévesztenek meg. Milliókkal lehúznak és menő állásokat ígérgetnek. A plakátjaikon. Leírva. Miközben a diplomájuk nem ér semmit. Ez nem csalás? Megtévesztés? 3-4 év és 6-8 millió a semmiért?
2016. nov. 16. 13:59
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Olyan mint a legújabb ájfón.

Menőzni lehet vele... Fél évig, aztán fizetheted a következőt.

2016. nov. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nem fogják, mivel egy csomóan jelentkeznek. :D Hülyék lennének...
2016. nov. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért a BKF-et kell kiemelni, írhatnád az ELTÉ-t is.

Egyébként a honlapjukon felsorolnak embereket, akik sikeresek lettek a médiában. Nyilván a többség nem a szakmájában helyezkedik el, ahogy Az ELtéről vagy a Corvinusról sem.

2016. nov. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én elsőéves vagyok a Metropolitan-en, az említett kommunikáció média szakon.

Vannak jó tanárok és vannak rosszak, vannak hasznos tárgyak és haszontalanok. Az pedig, hogy mire lesz ez jó majd kiderül :)

Egyébként a legnagyobb gond szerintem a hallgatósággal va, tekintve, hogy ez egy relatíve új iskola, így nincs olyan nagy tekintélye, mint más intézményeknek, a ponthatárok is alacsonyak, ebből következik, hogy sokan jönnek, hogy jaj de jó nem kell csinálni semmit, utána pedig csodálkoznak, hogy mi a... mégis.

Illetve talákoztam olyanokkal, akik a marketing szakról kikerülve elég jól el tudtak helyezkedni és néha előadásokat is tartanak.


Tehét van akinek, bejön, van akinek nem. Mondhatjuk, hogy utóbbi van többségben, de ha valaki valamit szeretne azért tenni is kell, persze az sem mindig elég, olykor elkél egy nagy adag szerencse is. Az ilyen típusú szakokra ez különösen igaz. :)

2016. dec. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!