Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy lehet átjelentkezni...

Hogy lehet átjelentkezni vidéki orvosiról (PTE) a SOTE-ra?

Figyelt kérdés
Neten a Semmelweis Egyetem oldalán megtaláltam az infókat, csak egy valami nem világos. Pécsen a belgyógy proped harmadévtől van, míg a SOTE-n már 4. szemeszterben. Ha jó átlaggal meg mindennel el is fogadnak minden tárgyat, ezt ugye nem lehet, mivel nincs mit elfogadtatni. Ilyenkor mi a teendő? Mindenki, aki átmegy másodév után, csúszik rögtön egy évet egy tárgy miatt? Vagy augusztusban kell megcsinálni VK-ban? De azt hogyan, ha nincs aláírás?

2016. nov. 17. 21:37
 1/5 mi a fene ***** válasza:
95%
Kérdezd meg a TO-n.
2016. dec. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Ha elég jó átlagodvan vesznek csak át.
2016. dec. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a SOTE-ra nem vesznek ám át akárkit, oda csak a krém mehet. Pff.. Utolsó, olvass, aztán okoskodj. 3,75-ös KKI kell hozzá. Azért az nem egy olyan elérhetetlen átlag, ahogy te beállítod.
2017. febr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

# 3

Nem, ettől függetlenül igaz amit ítam: kell egy átlag és kell egy kérvény is amit a dékániban külön elbírálnak.

Tehát hiába van jó átalgod, ha a stílusod olyan tajparaszt mint a hozzászólásod akkor lehet 5.00-ás is, akkor se vesznek át.

2017. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
Én vagyok tajparaszt? Mert a te "csak akkor vesznek át, ha elég jó az átlagod" kommented nem paraszt?! Pont ez volt a gúnyolódásom lényege... Észlény. Úgy állítottad be, mintha a SOTE-ra csak zsenik járhatnának, a vidéki orvosikra (jelen esetben a PTE-re), csak selejtek, akiket csak nagyon jó átlaggal vesznek ám át. Olvasd vissza a kommentedet, volt abban mögöttes tartalom....
2017. febr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!