Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Berzsenyi Dániel, Szent...

Berzsenyi Dániel, Szent László vagy Veres Pálné Gimnáziumot ajánlanátok? Miért?

Figyelt kérdés
Fő hangsúly a nyelveken van,de a többi tagozatra is kíváncsi vagyok.

#Berzsenyi Dániel gimn #Szent László gimn #Veres Pálné gimn
2016. nov. 18. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Berzsenyi. Elsősorban azért, mert csak erről van tapasztalatom, de a Berzsenyi egy nagyon jó hely, én gyorsan megtanultam angolul, és nagyon sokat fejlődtem németből, szerintem színvonalas a nyelvoktatás, és jó a légkör meg a tanárok. Most végeztem ott, szóval volt időm körülnézni. :D
2016. nov. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bogi11 ***** válasza:
És most merre vagy? Ez lenne a leghatásosabb válasz a suliról. :)
2016. nov. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira nem, mert emberfüggő, hogy ki mit hoz ki magából. :) De elmondhatom, lyukaséven vagyok, van egy középfokú nyelvvizsgám, ami elég magabiztosan lett meg, most újráztam angolból, hogy egy kicsit felhúzza az érettségi átlagomat, 96 százalék lett az írásbelim, az érettségi átlagom így 88, van egy biosz és egy kémia emeltem (a kémiám nem lett ötös, többek közt azért is vagyok lyukaséven, mert orvosira jelentkeztem humánról, de későn találtam ki, viszont gyógyszerészetre simán felvettek volna, amire két év fakt után büszke vagyok :D). Sok osztálytársam Angliában vagy máshol külföldön tanul per pillanat. Én nem titkolom, hogy éppen újrafelvételizek az orvosira, az összes tanárom biztatott benne, a mostani bioszom végleges eredménye nincs meg, de éppen egy 84 pontos emelt írásbelin ülök, és várom, hogy megmondják a szóbelim eredményét, ami azt hiszem, nem olyan rossz.

Szóval ja, nekem az a tapasztalatom, hogy a Berzsenyiben jól felkészítettek az érettségire, jó volt az osztályom, szerettem a tanárokat, és egy csomót köszönhetek neki. Mint ahogy előbb is írtam, embere válogatja, de nekem jó tapasztalataim voltak. Biztos nem választanék másik sulit, ha visszamehetnék az időben. :)

2016. nov. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy a Berzsenyiben kezdtem el angolul tanulni. A németemet nem tudom papírral bizonyítani, hogy jobb lett a berzsenyis évek alatt, szóval azt el kell hinni nekem. :D
2016. nov. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!