Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A debreceni Beregszászi...

A debreceni Beregszászi középsuliba jelentkezik valaki a 2017/2018-as évtől? Van köztetek olyan, aki odajár jelenleg? Milyen szakok vannak? Milyenek a tanárok, diákok? Vélemény?

Figyelt kérdés

2016. nov. 22. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Eléggé gyenge suli,jól gondold meg!
2016. nov. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért is? Tapasztalat,vagy mások véleménye alapján? Kifejtenéd bővebben?
2016. nov. 23. 22:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalat.Bár nem tudom.A tesóm oda jelentkezett,felvették,nagyon gyenge suli volt,át iratkozott a Dienesbe.Ő 4.5 el ment,ott 5 volt.A tobbi osztalytarsa 3 tanulo volt.
2016. nov. 25. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. nov. 25. 20:11
 5/6 anonim válasza:
Szia! Oda járok szeptember óta, és szerintem nem annyira gyenge mint amennyire lehordják. Régen tényleg sok rosszat hallottam róla, viszont tapasztalatból mondom, nem annyira rossz suli. Tanárok (vagyis akik engem tanítanak) teljesen normálisak, diákokkal sem igazán van baj. Azért Van ezerszer rosszabb suli Debrecenben :)
2016. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Szeptemberben találkozunk! :)

2017. márc. 10. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!