Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Győri Krúdy vagy Baross...

Győri Krúdy vagy Baross kéttannyelvűt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Németet szeretnék tanulni (eddig is azt tanultam). Kitűnő vagyok, viszont viszonylag nehezen tudom tartani és egy kis faluban járok iskolába. A német nyelvvel sincs bajom, viszont voltam Hatos nyelviskolában és nagyon nehezen bírtam. Igaz hogy sikerült a 60% (sőt 90% körül volt a teszt, de azért előtte a tanárok súgtak bőven, aki járt nyelvsuliba tudja, hogy nem veszik ezt a tesztet olyan komolyan). Lehet hogy én is reagáltam túl a nyelvsulit, hogy nagyon magoltam mikor hazaértem és nem sok minden maradt meg, ez volt a legfőbb problémám. Esetleg ki kéttannyelvűbe jár, mesélne, hogy milyen volt elkezdeni, milyen volt az első néhány hét? A Krúdy-ról sok jót hallottam, Baross-ról hogy nagyon nehéz. Krúdy-s bejárósok, Titeket mennyire zavar a városon belüli utazás? (Mármint hogy városon belül is kell buszozni, aztán felülni a vidékibe egy másik buszra?

2016. nov. 23. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia

Èn abszolút a Krúdyt ajánlanám.Nem tudom hol hallottad hogy a Baross nehezebb de ez nem igaz.Ott gyengèbben tanìtják a nyelvet mint a Krúdyban.A Krúdyban tényleg megtanulsz németül persze az elejèn nem könnyű de aztán bele lehet jönni.

2016. nov. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!