Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti is támogatnátok, hogy az...

Ti is támogatnátok, hogy az iskolákban tesi óra után legyen mód kulturált módon zuhanyozni?

Figyelt kérdés
Szerintem szembetűnő probléma, hogy a magyar iskolákban sem idő, sem lehetőség nincsen arra, hogy a diákok tesi óra után zuhanyozni tudjanak. Anélkül utána végig ülni még jó pár órát, azért az elég kellemetlen. Diákok, ti hogy vélekedtek erről?

2016. nov. 25. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sulinkban van tusolási lehetőség, viszont senki nem vállalja be. Nincs rá idő, és olyan nyílt tusolók vannak hogy azt a részedet amit a diákok 90%-a nem szeret mutogatni az egész osztály veled egynemű része látná. Szóval ezt alapjaiban át kellene gondolni, kellene egy korszerűsítési program aminek keretén belül bizonyos időintervallumban az ország összes iskolájában szükséges számú szabványnak megfelelő tornatermet létesítenek. És addig ott ahol nincs tisztességes, ember elejébe való lehetőség tornaórát tartani, heti 2, 1, vagy 0 tornaóra legyen az állapotoknak megfelelően.



Hülye aki hasra csap, s megparancsolja hogy mindenütt legyen heti 5 tornaóra, aztán mikor pihen utána a diák, hol mosakszik meg, hol tornászik azok nem érdeklik.

2016. nov. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, támogatnám. DE! Ha a tusolás kedvéért hosszabb lenne a szünet, akkor páran biztosan kihasználnák - viszont jócskán lennének olyanok is, akik a plusz időt máshogy töltenék el - pl. cigizéssel (ami igen, tudom, hogy tiltott, de azt is tudom, hogy ez nem zavarja a diákokat).
2016. nov. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Már nem vagyok diák, de támogatom, az amcsi filmekben is lehet látni, hogy sportolás után fürdenek. Bár sztem sok fiatal nem zuhanyozna mert szégyenlősködik. A konditerem ahová járok szintén olyan, hogy a zuhanyzó efy nagy terem csapokkal es bárki láthat meztelenül én még is le tudok zuhanyozni nem zavar ha látnak. Viszont a 15-25 korosztál 99%-a nem zuhanyzik kondi után és utána izzadtan megy a buszon haza.
2016. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Támogatom.
2016. dec. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!