Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz bent maradni...

Mennyire nehéz bent maradni és sikeresen végezni az Óbudai Egyetem Neumann János Informatikai Karán?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy körülbelül mire kell számítanom ha egyszer esetleg felvesznek oda. Az iskolánkban van jó pár huszonéves tanár, aki ott végzett, őket is kérdeztem és van, amelyik ajánlja, de van, amelyik erősebb átlag esetén inkább a BME-t javasolja. Mekkora a túlélés esélye odabent? ...egyáltalán megéri oda jelentkezni?

2016. nov. 25. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kis mértékben múlik ezen, hogy hol tanulsz egy adott szakot. Ha eleve így állsz hozzá, már veszett ügy lehet. Szépen próbáld meg ott ahol szeretnéd, menj el nyílt napokra és döntsed el.
2016. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
ha szereted az analt, menj a bme-re, amúgy az számít amit otthon tanulsz magadtól
2016. nov. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A BME-re szerintem nem éri meg jelentkezni, mert a hallgatók több mint fele sosem szerez ott diplomát és nagy részük is csak 4-5 év alatt jó esetben.

Semmivel nem lesz kevésbé értékes az ÓE diplomád és elhelyezkedési esélyeid is jók lesznek vele. Szóval, ha jobb átlagot szeretnél, jobb ösztöndíjat, fényesebb diplomát, és biztosabb tudást akkor ne a BME VIk-re gyere szerintem.

2016. nov. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az összes többi infós kar esetén, ott is nagy a bukási arány, mert alacsony a ponthatár, de nehéz a tananyag. Szorgalommal viszont bármilyen egyetemen bármilyen szak elvégezhető. Ha ezt szeretnéd csinálni akkor mindegy hol csinálod csak ne add fel.
2016. nov. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia én most kezdtem az Óbudai Egyetemen eddig nagyon jó.Azt nem mondanám hogy könnyű sőt amikor zh hét van akkor kifejezetten nehéz tud lenni de teljesíthető. Egy titka van: hazamész és le kell ülni és tanulni.


Ha kérdésed van írj privit

2016. dec. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!