Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az öcsém elhatározta, hogy...

Az öcsém elhatározta, hogy védőnő lesz. Nem őrültség ez egy 15 évestől?

Figyelt kérdés
2016. nov. 25. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom szegényt. A negatív családi környezet sok sebet ejt az ember lelkén. Remélem, nem hagyja magát befolyásolni általatok. Kár lenne érte.
2016. nov. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Az öcséd védőnő lesz?
2016. nov. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Óvóbácsi, gondozó, stb. is lehet, védőnő miért ne lehetne?
2016. nov. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Ilyen gazdagok vagytok hogy fussa női átoperálásra? Szerintem annyira nem jó állás a védőnői hogy milliós műtétet vállaljon miatta a srác.
2016. nov. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is tizenöt évesen találtam ki, hogy mi szeretnék lenni, szóval nem, szerintem pont ebben a korban kezdi el teljesen komolyan foglalkoztatni az embert, és szerintem szép hivatást választott magának. Biztos, hogy nem egy bevett "férfi szakma", de egyáltalán nem őrültség, és remélem, hogy ha kitart mellette, szeretni fogja. :)
2016. nov. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát, én kismama vagyok, ma voltam védőnőnél, nem venném jó néven ha egy férfi kérdezgetne ezekről a dolgokról. Egy szoptatás tanácsadást viszont megnéznék :D Összességében, ez igazi női munka szerintem.
2016. nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha nem akar éhen halni a majdani fizetéséből, akkor beszéljétek le róla. Előrelépési lehetőség a szakmában az, hogy 5 évente emelnek a béren annyit, hogy diplomás közalkalmazottként elérje a szakmunkás minimálbért.
2016. dec. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!