Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mehetek e főiskolára nappali...

Mehetek e főiskolára nappali FSZ képzésre, ha van egy OKJ-m?

Figyelt kérdés

2016. nov. 27. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Menjé



Amúgy szerintem igen.:)

2016. nov. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mert ugye csak egy OKJ-t végezhetsz el nappalin.Az FSZ viszont nem számít alapképzésnek..

Úgy szeretném,hogy elvégzem a 2 éves FSz-t,utána fizetősön,levelezőn befejezem a diplomásat

2016. nov. 27. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:

mehetsz, de problémás, amit kitaláltál. ugye az fsz az csak egy oklevelet ad, és bele számít az államilag támogatott félévekbe is. a sima közoktatási okj nem(azokból is van amit beszámítanak, de ha 52-es akkor nem és ámblokk nem viszi a féléveket).


Másrészt nincs garantálva, hogy el is fogják fogadni a tárgyakat. nekem van matektanár csoporttársam és nem fogadták el neki a matekot pl.

Harmadrészt a bsc-n van egy előtanulmányi terv, ami alapján a tárgyak egymásra épülnek. Nincsen garantálva, hogy minden tárgyad beszámítják és 2 év alatt szerzel egy diplomát. Ugyan ott vagy igazából.


Ha mindenképp szeretnél diplomát, akkor inkább kezd el a bsc-vel és hagyd az fsz-t.


Egyébként melyik szakról lenne szó?

2016. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért így gondoltam,mert az alapképzésen az államira 480 körüli a ponthatár,a fizetősre (ahol csak 280) nincs pénzem.A BGE GKZ-re gondoltam.De úgy hallottam,hogy többen csinálják így,hogy FSz-re mennek,aztán pénzt gyűjtenek a diplomára
2016. nov. 27. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!