Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 20 évesen késő nappali főiskol...

20 évesen késő nappali főiskolára menni?

Figyelt kérdés
Érettségi után OKJ-ra mentem,de rájöttem,hogy ez engem nem érdekel és egyetemre akarok menni.20-21 évesen kezdeném a nappalit úgy,hogy eddig még nem dolgoztam semmit.Menjek inkább levelezőre?

2016. szept. 3. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ne beszélj butaságot, én 23 leszek mire végzek az ápolóival és utána megyek tovább.
2016. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg 21 éves vagyok, októberben 22, most kezdek főiskolán.
2016. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemre sohasem késő menni. Még 40 évesen se. Amúgy is, rengetegen kezdik el 20 évesen, mert tovább voltak vagy később kezdték az általános iskolát, meg 0. tagozatosak voltak.
2016. szept. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs korhoz kötve. Kezdjed el nyugodtan.
2016. szept. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit szeretnél amúgy kezdeni magaddal. Nekem késő lenne a nappali, mert érettségi óta dolgozok, hogy el tudjak költözni anyáméktól, így csak a levelező fér bele.
2016. szept. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok és most kezdem az egyetemet. Bár már dolgoztam, de nem igazán lesz releváns a gyári betanitott munkai tapasztalatom.
2016. szept. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!