Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME informatikán mennyi...

BME informatikán mennyi fizika van?

Figyelt kérdés
Fizika nem megy. Matek és infót szeretem. Mennyire húzós a fizika ott?

2016. nov. 30. 08:31
1 2
 11/15 anonim válasza:
Ne hagyd már, hogy le beszéljenek..:D A VIK elég kegyetlen, de közel sem lehetetlen, páran túl szokták a BME-t úgy egészében dimenzionálni. A letanított anyagok nagy része megegyezik azzal amit más egyetemeken le tanítanak, csak itt egy picivel jobban belekérdeznek az adott dolgokba. A programtervező meg a mérnökinformatikus pedig nem 1:1-be ugyanaz, úgyhogy ne az egyetemet nézd, hanem azt hogy melyik szakra akarsz járni :D
2016. dec. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nehogy már egy ember véleménye alapján dönts :D A 61%-os az összes BME-s kérdés alatt próbálja lejáratni az egyetemet...
2016. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Jártam mindkét szakra (ELTE-IK progterv, BME-VIK-mérnökinfó).


Az ELTE könnyebb, nem szivat annyira.

A BME szívatósabb, de sokkal érdekesebb, jobb specializálódási lehetőségekkel.


Ha BME-re mész, akkor nem a fizika lesz a legnagyobb bajod (bár valamiért mindenki azt tartja mumusnak, de nevetséges egy igazán szopatós tárgyhoz képest).


Azt tudom tanácsolni, hogy nézd meg a képzést, tárgyakat, tantervet és az szerint válassz szakot.

2016. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nem tudom érdekel-e még a BME-VIK-es élet, de ha igen írj egy privátot! :)
2016. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Előző vagyok.. Nem lehetetlen amúgy a BME, csak sokan túl puhap.csök hozzá, nem értik meg, hogy felvi.hu-n nem bulizásra jelentkeztek, hanem egy egyetemre.
2016. dec. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!