Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Dél-Pestiek! Hengersor vagy...

Dél-Pestiek! Hengersor vagy Vörösmarty?

Figyelt kérdés
Üdv! 18. kerületi vagyok, és felvettek a Vörösmarty Gimnázium poétika szakára, csak az a gáz, hogy oda nem éppen akarok menni. Nem ismernék senkit a suliból senki se megy oda és szinte csak lány osztálytársaim lennének -ami persze nem baj, csak azért jó lenne ha nem én lennék egyedül fiú :). Viszont a Hengersorba (informatikai), még lehet jelentkezni van még hely és az osztályomból 2-en is odamennek. Anyám azt mondja hogy hülye vagyok hogy a poétikás gimi helyett az infós szakközepet választanám, de mi a véleményetek?
2010. máj. 1. 12:15
 1/3 czibles ***** válasza:

hengersorba csak akkor menj ha nem akarsz magaddal kezdeni semmit csak az érettségi kell.

((érettségjük is csak azért van, mert a tanár segitett nekik, hogy ne bukjanak meg rajta...))

abból a suliból max egy 100. rangú főiskola fizetős, levelező tagozatára van esélyed. (bár most hogy már 200 a minimum pont, már az is necces).

2010. máj. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. SENKI NE VÁLASSZA A HENGERSORT!
2016. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hmmm

Lassan 7 év után (te jó ég) néztem vissza a gyakorikérdéses profilomat.

Végül a Vörösmartyba mentem 2 éve érettségiztem le. Életem legjobb döntése volt! Azt hiszem életre szóló barátaim lettek. Teljesen már ember lettem. Előtte egy kis szürke egér voltam, tele gátlásokkal de a jó gimis évek jó közegben... Sose felejtem :)

2017. jan. 8. 02:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!