Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek a Szent László...

Szerintetek a Szent László vagy a 18. kerületi Vörösmarty gimnázium a jobb? (angolt szeretnék főként tanulni)

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

egyikse.

a Szent L.-ba heti 4-6 órában tanítják az angolt (és ez az emelt szintű)

A Vörösmarty meg zeneiskola,szal ott nem az angolon van a hangsúly.

Én ezek ajánlom:


Kossuth (erzsébeten)

Lövey

...stb

2010. nov. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Sajnos a Leövey elég messze van. A Kossuth pedig ha jól tudom oroszos.
2010. nov. 3. 14:55
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Szent Lászlóba jártam (igaz nem angol szakra), de azok az évfolyamtársaim, akik oda jártak szinte kivétel nélkül le tudták tenni 4ben a felsőfokot belőle (persze nem tudom, milyen szintre szeretnél eljutni, amúgy kéttannyelvűre nem gondoltál? nyelv szempontjából mindenképp azok a jók...)
2010. nov. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kéttannyelvűt szerettem volna de nincs túl sok angolos :/ pláne nem közel... Karinthyt jelölöm elsőnek csak ha nem vennének fel kellene valami jó suli 2.-nak és ilyet nem találok.
2010. nov. 3. 15:24
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

ha a felsőfok elég az érettségig, akkor szerintem jó a lászló, utána még megvan a lehetőséged tovább fejleszteni a tudásodat

ennél magasabb szintet nem hiszem hogy elérnek más nem kéttannyelvű suliban

2010. nov. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!