Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Két iskola érdekelne, az ELTE...

Két iskola érdekelne, az ELTE és a Károli. Miért nincs fent semmi infó róluk?

Figyelt kérdés
Germanisztikára szeretnék menni, de az interneten sehol egy felvételi tájékoztató, sőt a Károli még csak benne sincs a felvi.hu szakkeresés mezőjében. Honnan tudnék érdeklődni? Például, hogy hova mennyi pont kell, mik az érettségi követelmények, stb..?

2016. dec. 10. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Mind a két egyetemről rengeteg infót találsz az egyetelemk honlapjain. Bölcsészkarra akarsz menni úgy, hogy ezt a problémát sem tudod megoldani?

A felvi-n pedig még a februári képzések vannak fenn, ahogyan az szerepel is a honlapon "A szakkereső a 2017. februárban induló keresztféléves képzéseket tartalmazza."

2016. dec. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elvileg december végéig felraknak mindent. Viszont ha érdekel a Károli néderlandisztika szaka, arról tudok mesélni. :) Ha viszont a német érdekel, akkor max. az egyetemről tudok egy keveset írni.
2016. dec. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Emelt nemet kell hozza! Azon kivul, ha nem akarsz mas nyelvbol kozepezni, akkor eleg hogy megirod a kotelezok kozott a magyart es a torit, mert mindketto beleszamit. A ponthatartok csak jovo nyaron derulnek ki, az elozo eviekre alapozhatsz, azok fent vannak a neten.
2016. dec. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, csak kedves első, ebbe a keresőben a károli nem szerepel. A honlapokat néztem, sehol egy tájékoztató, sehol egy infó.
2016. dec. 10. 19:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Decemberig minden fent lesz, de emelt nemet kell hozza.
2016. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azért nem szerepel benne a Károli, mert ott nem indítanak keresztféléves képzéseket. Nem annyira bonyolult ez.
2016. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Néha elgondolkozok, hogy egyesek hogy akarnak egyetemre menni.

1) nem tűnt fel gondolom mikor a szakkeresőt nézted a felvin, hogy 2017.februárjában induló képzések? Alapvető hiba , minden részletre oda kell figyelni. Egyetemen sincs maskepp

2) Feltételezem, te is már a technológia gyermeke vagy, tehát egy egxszerű google használat néha többet ér bárminél. (ELTE honlapján tuti fent vannak a követelmények, ott mindig minden fent van csak a neptunban nem)

Alapvető hiányosságokkal hogy akarsz egyetemre menni?

De elárulom az OH honlapján fel van sorolva hogy miből kell/lehet érettségizni egy adott szakhoz.

Nem akarok kukacoskodni de mit fogsz kezdeni a germanisztikával? Kapsz egy BA képzèst, hogy német/... alapszakos bölcsész. És utánna? Mert szuper hogy a képzés ad egy C1es fokú nyelvvizsgát de kb ennyi.

2016. dec. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Telefonról halál egyszerűséggel kikerestem mindemt.


ELTE germanisztika ba képzése : [link]


ELTE tavalyi felvételi ponthatár : [link]



Kérlek a többit oldd már meg magadnak kicsit önnállósodj

2016. dec. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Amit a kedves utolsó küldött azt én ks megtaláltm de egyelőre köszi nem érdekel hogy ott milyen tárgyaim lesznek, nem erre voltam kíváncsi és ha már mindenkinek itt ekkora a szája hogy fent van, akkor legyen szíves és kérem keresse meg nekem ha már ő annyira tudna hogy fent van :) és hogy mit kell megkeresni? Hogy a károlin és az eltén milyen szakok indulnak 2017-ben és mik az érettsêgi követelmények. Próbáltam én keresni mindenhol nem az én hibám hogy nem találtam, de az itt jelenlévő nagyszájúk közül ha valaki megkeresi akkor menten bocsánatot kérek a tiszteletlenségemért.
2016. dec. 11. 09:56
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Tessek kerdezo, toltsd le a pdf-et, es keresd ki benne a bolcsesztudomanyokat. Ez lesz a kovetelmeny ELTE-re es Karolira is. Azert nincs fent semmi, mert most a keresztceleve kepzesekre valo lehetosegeket mutatja a kereso, most ez az aktualis.

2016. dec. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!