Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt infó szóbelire mit kell...

Emelt infó szóbelire mit kell tudni? Tapasztalatok, vélemények is érdekelnek, az anyagrészt hol kapom meg ami kell?

Figyelt kérdés

Rengeteg weboldalt végignéztem, de így hivatalosan nem kaptam meg mi kellene. Könyvet is ajánlhattok, külföldi vagyok, gyakorlatot teljesen átvettem már, jól megy minden, csak a szóbelit kellene megtanuljam.


Egyik weboldalról kinyomtattam amit kaptam, de nagyon zagyva dolgok voltak írva oda. ( [link]



És tényleg ezt mind bekell magolni? 200 oldal vázlat van nagyjából, nem mintha gondot jelentene, de nem jön hogy elhiggyem hogy Magyarországon az informatikát úgy kell magolni mint a törit vagy a földit.



Milyen az infó oktatás Magyarországon? Nekünk heti 7 programozás van, és a számítógépen programozunk mind a 7 órában, gráfelméletet tanuljuk jelenleg. Magyarországon diktálják az informatikát, és egy humán tárgy? Vagy hogy van?



Jó lenne tudjam biztosra hogy mi kell, hogy fogjak neki és legyek túl az anyagon. Előre is köszönöm a segítséget.



2016. dec. 12. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Gorgess le es keresd ki az infot. Ott az egesz kovetelmeny.


Amugy hianyszakma, biztosan el tudsz helyezkedni vele, megeri azt az 5 ev tanulast. (Persze ember is kell h legyen mogotte) Informatikus, IT-s, rendszergazda, stb elete nagyvonalakban: hatalmas szopas, jo fizuert.

2016. dec. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bocs az irasbelot linkeltem. Innen toltheted le szobeli kovetelmemyt.


[link]

2016. dec. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ennyi az egész? Akkor mi az a 200 oldal amire én bukkantam? Kösti a többit amit írtál!
2016. dec. 12. 15:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy oszinte legyek. Gondolom valaki nagyo reszletesen kidolgozta az irasbeli kovetelmenyt.


Elso link irasbeli, masodik szobeli. Ennyit kell tudnod.

2016. dec. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az előző link felejtős, az eduline nem hivatalos és alaposan elavult is.

Itt van a vizsga követelménye és leírása: [link]

De egyébként az internetes keresés is vizsgaanyag. :-)

Bemagolni semmit nem kell, azt úgyis kiszúrja a bizottság, ha magolt valaki. Tanulni kell. Ha a gyakorlatira jól felkészültél, nem olyan nehéz azért.

Az viszont jó hír, hogy felismerted, hogy az erettsegi.com egy zagyva oldal.

Az informatikát nem diktálják, hanem tanulják, és a programozás csak egy része. Gráfelmélet nincs benne. Ha ROmániában tanulsz, akkor valószínűleg nem lesz gondod a magyar követelményekkel, de ezen a linken mindent megtalálsz.

2016. dec. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy a legelső link is ugyanez volt, csak itt csonkítva jelenik meg, és az általános szó miatt egy másik oldalnak nézett ki. Ott van az írásbeli és a szóbeli követelmény is.
2016. dec. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ehh, és még a link is elromlott. :-( Az a jó, ami a legelső válaszban van.
2016. dec. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Állok neki "megérteni" a követelményeket :).
2016. dec. 13. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!