Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen órák vannak pontosan...

Milyen órák vannak pontosan ELTE anglisztikán?

Figyelt kérdés
Angol tanárin vagyok és gondolkozom rajta hogy átmegyek anglisztikára. Az ELTE BTK honlapján nem találok anglisztikás tanegységlistát csak specializációval és minorral kapcsolatosat. Valaki nem tudja mennyiben különbözik az anglisztika az angol tanáritól? Vagy úgy önmagában milyen órák vannak anglisztikán?

2016. dec. 12. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is tanárin vagyok (másodéves) de vannak anglisztkás barátaim. Ugye anglisztikán választhatsz minort/specializációt, abban több, pl. volt szobatársam amerikanisztika specializáción van, és főleg Amerikával kapcsolatos tárgyai vannak. Elvileg a nyelvgyakorlat/nyelvfejlesztés az tanárisoknak és nem tanárisoknak is van. Amúgy btk honlapján fent van az anglsztikás tanegységlista: [link]
2016. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2016. dec. 12. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!