Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Építészmérnök akarok lenni....

Kiszsiráf4 kérdése:

Építészmérnök akarok lenni. Valaki tud bővebb infromációkat adni?

Figyelt kérdés
Igazából az érdekelne hogy ehhez a szakhoz milyen mértékű fizikát utas szükséges és hogy érdemes e abból emelt szintű érettségit tenni vagy elég a közép szintű vagy fölösleges? Ha most egy nyelvi gimnáziumba járok mekkora hátránnyal indulok azokkal szemben akik már most középiskolában is építésznek tanulnak? És az hogy nem tudok rajzolni jól az gond? Mert csak a szabad kézi rajzolás nem megy. Vonalzóval elbánok... Naés ha valaki tud nekem valamit még mesélni azt megköszönöm :)

2016. dec. 12. 21:37
 1/4 A kérdező kommentje:

Jaj elírtam. Fizika tudás

Egyébként 16 éves lány vagyok :)

2016. dec. 12. 21:40
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy fizikabol vagy matekbol vagy epiteszti alapismeretkbol kell emeltezned.


Hat erre mit lehet mondani. Megis mit gonolsz egy muszaki teruleten mennyi fizika van?

2016. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

matek, fizika emelt, szabadkézi rajz kell - a rajz a kifejezési eszköze az építésznek, ha nem tud rajzolni, olyan, mintha egy szónok nem tud jól beszélni.

A nyelv szuper! a szakközepesek van némi előnye az ábrázoló geometriánál és anyagismereteknél, épületszerkezeteknél, de a fizika, matek meg a gimnáziumban erősebb. A rajz nagyon kell.. Járjál rajz előkészítőre

[link]

2016. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2016. dec. 14. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!