Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jár valaki a Bp. II. kerületi...

Jár valaki a Bp. II. kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Ha igen arra lennék kiváncsi, hogy a központi felvételin hánypontól vesznek fel ill. úgy tudom az iskola külön csinál ilyen irásbeli és szóbeli vizsgát. Ha valaki oda jár nem tudná leírni hogy kb mire számithatok? Fontos lenne. Előre is köszi.Én 9.-es vagyok és jövőre szertenék átiratkozni.
2010. máj. 2. 12:35
 1/5 anonim válasza:
Én oda járok. Az egyik leggyengébb suli, nem ajánlom. És ne izgulj, szinte bárkit felvesznek, a felvételi egy vicc.
2010. máj. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi. Amugy a suli honlapja az ez ugye? [link] . Amugy az épület szép belűlről nem? És egy utolsó kérdés: Szerinted hány egész átlagtól vesznek fel oda diákokat?
2010. máj. 2. 14:12
 3/5 anonim válasza:

ha nem bírod a sznobokat, ne menj oda, tele van 40 kilós tökéletes gyönyörű divatos de üresfejű egyforma libákkal.

ha te is az vagy, ott a helyed!

2010. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Végül oda iratkoztál?

Nem bántad meg?

2013. márc. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az "átiratkozáshoz" nem kell

felvételizni

2013. márc. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!