Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egy tárgy már teljesítése...

Ha egy tárgy már teljesítése gyakorlatilag már esélytelen, akkor hagyhatom azt a tárgyat, szóval nem megyek már be pótzh-ra?

Figyelt kérdés

Mindkét félévköti zh-m bukkta lett és most egy délután alatt kellene megtanulnom kb. és megértenem egy félév anyagát.


Abból ugye nem lesz gond ha "elengedem" ezt a tárgyat? Persze értem, hogy akkor megbuktam de hát ez van, nem lustaságból hanem mert nem tudtam elég időt szánni rá.


Max még az egy hét múlva esedékes összpótot megpróbálom de holnapra már tényleg feleslegesnek érzem bemenni.


Mondhatjátok hogy rossz a hozzáállásom de szerintem csak realista vagyok.. :D


2016. dec. 13. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem rossz a hozzáállásod; ha nem megy, csak az idődet pazarlod, ha úgyis bukta lesz. Azért próbálj meg a jövő hetire felkészülni, hátha sikerül egy kettest kikínlódni, vesztenivalód (az időn kívül) nincs.
2016. dec. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!