Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rendőr szeretnék lenni, hova...

Rendőr szeretnék lenni, hova érdemes tovább tanulnom?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy egyszerű vallásos gimnáziumban tanulok. Másodikos vagyok (10.-es). Fél évkor kell fakultációt választanom. Mit válasszak, ha nagy álmom, hogy rendőr (Nyomozó) legyek?

Ami pedig a tovább tanulást illeti. Milyen iskolába érdemes mennem, hogy tényleg azt tanuljam ami ehhez kell? Tudnátok ajánlani nekem néhányat?

Tapasztalatokat is szívesen meghallgatok c: Előre is köszönöm (16/L)



2016. dec. 14. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Közszolgálati Egyetem
2016. dec. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Nemzeti Kozszolgalati Egyetemneknek van rendeszettutomanyi kara.
2016. dec. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy milyen tantárgyat válassz: ugye felvételihez magyar v matek v töri v rendészeti ismereteket vesznek figyelembe. érdemes egyet felsőfokon letenni!

Hogy hol tanulj: Nemzeti közszolgálati egyetem rendészettudományi kara: (NKE-RTK). Ja és ne menny sztem már másik suliba. azt már előbb kelett volna

Vélemény: Én is nyomozó szeretnék lenni, csak még nem döntöttem el hogy milyen. Örülnék hogy ha később kérdezhetnék tőled ha tényleg erre a pályára kerülsz. Sok sikert a továbbiakban!:) 14/f

2016. dec. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*menj bocsi :D
2016. dec. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen pályán szeretnék dolgozni, csak én kicsit máshogy közelítem ezt meg. A Pázmány jogi karára járok igazságügyi igazgatási szakra. :) Itt van büntetőjog stb. :) Később pedig ugyanúgy tudsz szakosodni kriminológiára és egyéb nyomozói mesterképzésre.
2016. dec. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6%
Mindenki rendőrnek készül, csak van akinek időközben megjön az esze is.
2016. dec. 20. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Magasabb beosztásban (főleg diplomával) elég szépen keres az ember. ;) Főleg ha valakit érdekel ez a szakma.. :)
2016. dec. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!