Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Közgazdász diplomával külföldön?

Közgazdász diplomával külföldön?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az érdekelne nagy vonalakban, hogy mennyit ér egy pl. Corvinuson szerzett közgazdász diploma külföldön. Az az első megérzésem, hogy tőlünk nyugatabbra senki nem hallott a magyar egyetemekről, de érdekelnének a személyes tapasztalatok. El lehet helyezkedni vele a szakmában mondjuk egy kis egyetem alatt szerzett gyakornoki tapasztalattal?

2016. dec. 19. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó alapokat szerezhetsz ott szerintem. Nyilván ügyesnek, talpaesettnek kell lenni, csak az egyetem hírneve miatt nem fognak alkalmazni.
2016. dec. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismerik nagyon a magyar egyetemeket külföldön, így ott ez nem valószínű, hogy számítani fog. A munkatapasztalatod viszont annál inkább. Javaslom, hogy menj egy komoly, nemzetközi hírnevű céghez, pl a bigfour cégekhez stb. Ha azt meglátják külföldön.. az ott is sokat ér :) Oda viszont jórészt csak corvinusokat vesznek fel (nem a név miatt, hanem mert aki oda be illetve onnan kikerül az fel tud mutatni valamit (teherbírás, tudás stb..).
2017. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!