Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik debreceni gimnázium...

Melyik debreceni gimnázium való nekem?

Figyelt kérdés
Az átlagom 4 és 4,5 között tátong.Humán szakra jelentkeznék úgyis.Melyik az ahová felvennénnek és bírnám is?

2016. dec. 26. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Én TÁG-os voltam. Szerintem jó suli! :) Igaz kemény, de ha ott megállod a helyed, akkor máshol is.
2016. dec. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyik szak se felel meg.A humánt néztem,de az haladó angol én pedig németes vagyok.
2016. dec. 26. 22:10
 3/6 anonim válasza:
27%
Nem csak haladó angol van, az év eleji szintfelmérő után bekerülhetsz kezdő vagy középhaladó csoportba is angolból, de németből mindenképp kezdőcsoportba. Amúgy nem akkora probléma, hogy németes vagy általánosban, mert nekem is van olyan osztálytársam és ígyis németből csinált felsőfokút. Úgyis magántanárhoz kell járni a nyelvvizsgáért sajnos.
2016. dec. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Csokonai Refi

Ha erősebb iskolába szeretnél menni pl. TÁG akkor 70-80 pontos felvételit kellene írnod, mert csak 4-es körüli az átlagod, és egy nagyon jó szóbeli segíthet.

A TÁG nagyon nehéz, annyira nem javasolnám.

Vagy ott van még a Medgyessy, de ott csak a nyelvi tagozat a jó. Viszont!! A nyelvi osztályba könnyebb bejutni egy németesnek, mint egy angolosnak , mert sokkal kevesebben vannak, szerintem írd be. A Medgyessy általános tagozatát nem javaslom, tele van szedett-vetett gyerekekkel, oda nem annyira jó tanulók kerülnek.

2016. dec. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Abigél?
2017. jan. 5. 07:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha lehet ezt ne....Abigél átlagon aluli
2017. jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!