Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Békés megyeiek! Erkel, Karácso...

Békés megyeiek! Erkel, Karácsonyi, vagy Andrássy gimi?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a legjobb iskola? 8.-os és a humán tárgyakból vagyok a legjobb. Szerintetek melyik lenne a legjobb választás?
2016. dec. 31. 02:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Andrássy
2016. dec. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És szerinted miért?
2016. dec. 31. 13:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az Andrássyba jártam eurofaktra (pedig gyulai vagyok), és tudom ajánlani. Mégpedig azért, mert innen a diákok nagyon nagy része egyetemre megy (sokszor az ország legjobbjaira), ezért nagyon jól felkészítenek. Még akkor is, ha pl. menet közben meggondolod magad, mondjuk eurofaktra jelentkezel, de orvosira akarsz menni... ilyenre is volt példa nálunk. Az meg, hogy mennyire nehéz a suli, egyrészt tőled függ, hogy mennyire veszed komolyan a tanulást, másrészt meg attól, hogy milyen tanárokat kapsz. De összességében én abszolút nem bántam meg, hogy oda jártam.
2017. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!