Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha matekból 2-es 3-as vagyok,...

Ha matekból 2-es 3-as vagyok, de a többi tantárgyból 4-es 5-ös akkor felvesznek majd másfél év múlva a Krúdy-ba? (Nyíregyháza) Állatorvos szeretnék lenni! 13/l 7. -es

Figyelt kérdés

2016. dec. 31. 11:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Segítenétek?!?
2017. jan. 1. 13:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha addig kijavítod. Csak a 7. év végi, a 8. félévi jegyeid és a felvételid számít.
2017. jan. 2. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Hát nagy csodának kéne történnie. Neked a tanárok nem mondták, hogy ilyenről ne is álmodj?! Már bocsánat, ezzel nem megbántani akarlak, de nálunk a 4-es tanulónak az informatikusi pályára ezt mondták. Én kitűnő vagyok és még így is többször átgondolom, hogy biztos állatorvosira szeretnék-e menni. Ezután az iskola után is tovább kell még menned a nehezebb iskolákba. Oda pedig nagyon okosnak kell ám lenned, mert ha úgy döntesz menet közben, hogy ezt mégsem fogod tudni végigcsinálni (vagy esetleg kirúgnak), akkor az előző éveket ki kell fizetnetek (több milliókat). Csak akkor reménykedhetsz, ha nagyon sok pénze van a szüleidnek. És tényleg ne haragudj, ha megbántottalak, mert én csak megpróbáltam válaszolni a kérdésedre és elmondtam amit tudok. :)
2017. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is állatorvos szeretnék lenni (14/l), és most állok a választás előtt. Én viszonylag jó tanuló vagyok, kb 4,5 az átlagom, de még így is csak egy borzasztóan jó felvételivel vesznek.fel (ha felvesznek), legalábbis nekem ezt mondták...igaz, én a győri Krúdy reálgimijébe szeretnék menni, de sok különbség sztem nincs ;)
2017. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem vesznek fel a Krúdyba, akkor is van esélyed az állatorvosira, csak jó érettségi kell.

Én pl a Zayba jártam, kémiából magántanárhoz jártam bioszból nem és most itt vagyok az orvosin. Tehát az iskola annyira nem számít. Persze lehet jobb lenne a Krúdy, de attól függetlenül is megcsinálhatod :) (egyik ismerősöm anyja odavolt hogy a fia így krúdys úgy krúdys orvosira megy minden, aztán mégse vették fel..)

2017. jan. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!