Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha 12. végén a suliból kimászn...

Ha 12. végén a suliból kimásznék a tetőre, mi lenne?

Figyelt kérdés
Suli mellett ház van és annak tetszik a teteje és ingerel, mert ki szeretnék mászni. Mi van akkor ha 12. végén kimászok?? Kirúgni nem tudnak.
2017. jan. 1. 16:01
 1/9 Veky ***** válasza:

Vegyétek fel kamerával, majd posztoljátok a facebookra, mert úgy menő.

Ha elég ügyes vagy, és sérülésmentesen megúszod, akkor bakancslistádról kihúzhatsz egy dolgot.

Esetleg egy-két dádá lesz, de semmi több.


Ha valami csúnyaság történik, akkor meg híres leszel.

Szóval nincs semmi vesztenivalód. (Csak az életed.)

2017. jan. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Mássz ki nyugodtan, ennyi tanulás után megérdemled. De előtte vetkőzz le, úgy nagyobb lesz a közönség.
2017. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Kirúgni nem, csak fegyelmit adni aztán továbbtanulás lehet oda. Amúgy ne a hülyeségen járjon már az eszed...
2017. jan. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én nem ajánlom neked,még akkor sem ha nem rúghatnak ki érte,de viszont ha engedély néálkül csinálod akkor rendőrségi eljárás lenne belőle,és az is könnyen előforduéhat hogy megcsúszol vagy megbotlasz valamibe és leesel,ezért azt mondom neked ,hogy nem éri meg.
2017. jan. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Minek akarsz kimászni a tetőről? Fogyatékos vagy aki repülni szeretne?


Szállj el kismadár.....tááááá

2017. jan. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a kéményre fogok felmászni a rögzített létrán. Persze ezt érettségi és ballagás után.
2017. jan. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ne mássz fel Kitti :((((((((
2017. jan. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

int Csicska Brian.

Lemostad a kocsit ahogy kértem?


Háhááá nem de betörtem az ablakát egy kővel. :D

2017. jan. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak annyit akarunk, hogy kimászunk és visszamászunk. Esetleg csinálunk egy fotót. Igen: egyébként fogyatékos kismadár vagyok, egészségedre.
2017. jan. 2. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!