Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt tanuló a Pécsi Angster...

Gyenes-J. Marcell kérdése:

Van itt tanuló a Pécsi Angster József Szakgimnáziumából?

Figyelt kérdés
Most szeretnék jelentkezni oda (8.osztályos vagyok), az autóelektronikai műszerész szakra és érdekelne, hogy kit milyen osztályzatokkal vették fel? Válaszokat előre is köszönöm!

2017. jan. 2. 18:02
 1/1 Davidron válasza:
Hello ! Én oda járok és most fogok végezni. Pontosabban most fogok éretségizni ès érettségi után mehetek az autószetelő müszerèszre ès (1év) utána technikusnak (1év). A kèrdésedre válaszolva én 4.3 àtlagal vettek fel. Nagyon fontos elmondanom, hogy csak akkor gyere ide ha müszaki ember akkarsz lenni, mert itt 4 év alatt kapsz egy müszaki alapot az érettségi mellett . Az a gond, hogy viszonylag kevés idő van mindenre ès ez àltal ez nehezebb mint egy gimi. Nekem Közlekedès-Technikából kell kötelezöen érettségizni ami 1 tantàrgy de ez magában foglal vagy 6-7 tantàrgyat ès mindegyikből lehet bàrmi . Magyarul akkor gyere ide ha komolyan gondolod ezt a pályát ez alatt azt értem , hogy késöbb egyetemre vagy fősulira mész . Azért mert az autós dolgokat öröké kell tanulni. Én is jövöre szeretnék jàrmümérnökkènt tanulni.
2017. jan. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!