Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Lovassy László gimnáziumba...

Shadow_lady kérdése:

A Lovassy László gimnáziumba szeretnék jelentkezni, de félek én nem vagyok oda való. Kérhetek segítséget?

Figyelt kérdés

Mindenki össze zavart teljesen. A tanáraim szerintem nem hiszik hogy bejuthatok. Fojton lebeszélnek róla. Pedig a jegyeim egész jók. A Szüleim egyáltalán nem hisznek bennem. Az egyetlen barátom pedig folyton azt hajtogatja hogy biztosan menni fog, meg hogy 'isten király leszek a felvételin'. Őszintén hát már azt sem tudom hogy mi van. Én Sosem hittem magamban..soha..


Tudna segíteni nekem valaki?



2017. jan. 2. 21:29
 1/7 anonim válasza:
Hányas az átlagod? Mert oda csak a kitűnő vagy 5-ös tanulók jutnak be szinte...
2017. jan. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér, ha te oda szeretnél jelentkezni. Mit veszíthetsz vele? Mondjuk, ha a szüleim nem hinnének bennem én is biztos sokkal kevésbé hinnék magamban, de szerintem próbáld meg, ha ez a vágyad.
2017. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Meg kell próbálni. Ha bejutsz és nem tetszik, még mindig van lehetőséged tovább állni.


Kérdésen kívül viszont azt tanácsolom, hogy ha ennyire nem hisznek Benned és Te sem magadban, kezdj bele az önfejlesztésbe. Hallgass Brian Tracy-t, Balogh Bélát, olvass el a témában könyveket, esetleg jelentkezz egy önismereti csoportra. Később meglátod, megérzed majd, mennyire hasznos.

2017. jan. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nem lehetetlen bekerülni. Nem is olyan nehéz, mint mondják. Ha igazán megpróbálod, sikerül.

Csak kérdés, hogy megéri-e?

Nekem nagyon nem tetszik az általános mentalitás, de jó sulinak jó suli. Csak kb az osztály fele jó, a másik fele meg teljesen átlagos.

2017. jan. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. Amúgy 5 ös tanuló vagyok. Egyetlen egy 4 esem lett idén és az sajnos nyelvtan.

Megcsinálom a felvételit és aztán majd eldől hogy hogyan tovább. ^^

2017. jan. 17. 20:29
 6/7 anonim válasza:
Nem szeretnélek elkeseríteni, de ha a "fojton" szót se tudod helyesen leírni, akkor nem sok esélyt látok.
2017. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sikerült?

Amúgy az osztály fele átlagossal, és az általános szar mentalitással nagyon egyet értek.

Az egész osztályom olyan nagyra van vele, hogy bejutott, hogy hányinger, és még a tanárok is fikázzák a Vetésit.

2017. máj. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!